SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Osobní rituály

Osobní rituály nám pomáhají vědomě prožít důležité okamžiky našich životů, připravit se na ně, nebo si více uvědomit situaci, kterou prožíváme.

Většinou se jedná o přechodové rituály, ve kterých člověk vstupuje do nových rolí, nové reality, nebo naopak z ní vystupuje. Pro zjednodušení jsem vypsala základní typy motivace k rituálům, ale pokud je Váš záměr jiný, vůbec to nevadí.

  • Rituály nových začátků (první menstruace, narození dítěte...)
  • Rituály přípravné, pro důležitý přechod, který přichází (předporodní rituál, předsvatební rituál...)
  • Dokončovací rituály, aby se mohla jedna životní etapa uzavřít, pustit, odpustit (rozchod, přijetí smrti blízkého...)
  • Rituály pro podporu v aktuálním tématu, který řešíte...
  • Hledání vize, nové cesty, možností...

Jak rituály probíhají

Každý rituál je neopakovatelným zážitkem vytvořeným spolu-tvořením. Většinou pro něj připravím aktuální krystalovou geometrii, projdeme spolu meditace (vědomé snění/ imaginace) k danému tématu a v závěru vše zintegrujeme do těla v jemném ošetření podobnému kraniosakrální biodynamice.

Osobní rituály tvořím pro člověka, který jimi prochází. Může si ale na podporu přizvat své blízké, které ho na této cestě podpoří a znásobí tak sílu rituálu. Důležité ale je, aby šel pouze ten, který opravdu chce. Samozřejmě je možnost udělat rituál i pro více lidí, ale to je už jiná kategorie.

Cena a objednání rituálu

Cena je závislá na délce rituálu, počtu lidí, místě a dalších konkrétních požadavcích, přibližně od 2 000 do 6 000 Kč. Po domluvě je možnost víkendových termínů.

V případě zájmu se prosím ozvěte.

Děkuji a těším se.

Kateřina

| Osobní rituály

Rituál pro dokončení vztahu

Rituál pro dokončení vztahu

Před nějakou dobou jsem měla tu čest provést rituálem dokončení vztahu úžasnou, vědomou ženu.

Prošly jsme skrze procesy odloučení, odpuštění a určitého pochopení vztahu (bez ohledu na čas a prostor) až k většímu smíření a prožitku, že přestože v této realitě vztah končí, Láska může přetrvávat.

Celý článek.
| Osobní rituály

Narozeninový přechodový rituál

Narozeninový přechodový rituál

Nikdy jsem si nemyslela, že budu součástí narozeninové oslavy :).

Ale po několika dnech váhání a vnitřním vtipkování, jestli bych k tomu měla nakoupit i nafukovací balónky a nápis Happy Birthday :))), jsem si nakonec dovolila ucítit potenciál skrytý v tomto setkání a šla do toho... Naštěstí!

Celý článek.
| Osobní rituály

Osobní rituál pro matku a dceru

Osobní rituál pro matku a dceru

Dcera si přála prožít rituál společně se svojí maminkou a já děkuji, že jsem jim mohla vytvořit prostor na sdílení, práci s kartami, potřebnou harmonizaci a společné projití geometrií, kterou jsou pro ně připravila.

Celý článek.
| Osobní rituály

Předporodní rituál pro dvojčata

Předporodní rituál pro dvojčata

Včerejší předporodní rituál v kruhu úžasných žen podpořil s láskou očekávaný příchod dvojčátek a mamince dodal větší vnitřní klid a sílu na vše, co jí čeká.

Děkuji, že jsem mohla být toho součástí!

Kateřina

Celý článek.
| Osobní rituály

Předporodní rituál

Předporodní rituál

Pro přípravu na transformaci, kterou může porod zaktivovat, se dají využít předporodní rituály. Existuje spousty možností, jak tento rituál připravit a záleží vždy na přání budoucí maminky.

Celý článek.
Celkem: 6