SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Reference z individuálních terapií

Reference z individuálních terapií

Upozorňuji, že některé reference jsou ze začátků mé práce s klienty a tak jsem uváděná ještě jako fyzioterapeut a se svým rodným příjmením Hanajová.

"Stačily dvě návštěvy a můj několika měsíční problém se zablokovaným krkem zmizel. Kateřina mi pomohla nejen s fyzickým problémem, ale i vyrovnáním se s těžším životním obdobím. Sezení pro mne byly doslova balzámem na duši."

Tereza V., Praha

---

"Katku Hanajovou jsem poprvé navštívila na začátku února 2016 na doporučení od kolegyně. Byla mi diagnostikována cysta na vaječníku ve velikosti většího slepičího vejce. Sdělení od lékaře bylo jasné buď se do měsíce a půl zmenší nebo půjdu na operaci i s tím rizikem, že mi mohou vzít jeden vaječník. V nejhorším případě nebudu moc mít děti. Díky úžasné práci s paní Hanajovou se nic takového dít nemuselo, protože se cysta během měsíce rozpustila.
Pro mě osobně je paní Hanajová úžasný průvodce a rádce, kterého mohu jen doporučit. Jsem ráda, že jsem měla to štěstí ji potkat."

Michala H., Praha

---

"Velmi oceňuji, když má rehabilitace přesah. Za paní Hanajovou jsem přišel s problematickými vbočenými palci. Postupně se díky naučeným technikám nejen zbavuji bolesti, ale také „oživuji" nohu. Naučil jsem se také lépe chodit, vylepšil běhání a dostal zajímavé informace k výběru obuvi. Doporučuji!"

Martin M., Praha

---

"Dobrý den, mám tady pro vás propouštěcí zprávu z nemocnice a od mého neurologa. Dobrý den, děkuji, podívám se na to později. Nejdříve ale, prosím, povídejte....
Nezapomenu tu radost a naději z první terapie u sl. Hanajové. Konečně někdo, pro koho jsou důležitější mé pocity a názory než lékařské zprávy (ale jejich smysl nijak nesnižuje). Deset let jsem si „užíval" chronickou bolest v oblasti bederní páteře. Čím komplikovanější byl můj život (díky každého půl roku se opakujícím několikatýdenním pobytům v posteli či na kapačkách v nemocnici, protože jsem si dovolil prudce se předklonit, něco těžšího zvednout, kýchnout v sedě apod.), tím silnější byla domněnka, že příčinou není jen lékař. diagnóza, tedy výhřez ploténky L4/5, ale že to je spíš, jak se říká „v hlavě".
Sl. Hanajová mi svým úžasně lidským přístupem pomohla vstoupit na cestu změny vnímání sama sebe. Přestal jsem se na své tělo zlobit a naopak ho začal mít rád a poslouchat – skrze bolest ke mně promlouvá. Naučila mě věci, které jsem považoval za samozřejmé a podceňoval jejich důležitost – SPRÁVNĚ DÝCHAT, chodit, stát, sedět...., ale také, jak se díky jednoduchému rehabilitačnímu, dechovému a meditačnímu cvičení zbavit vnitřního napětí a stresu. Prostřednictvím Craniosacrální biodynamiky mi ukázala, jak obrovskou energii a schopnost sebeuzdravování má mé tělo. (na „kraniálce" jsem se stal přímo závislý! :-)).
Netvrdím, že po několika měsících terapií u sl. Hanajové je můj život úplně snadný a bez problémů (to ani není cílem a navíc 10 let nezměníte za pár týdnů), ale je MŮJ a já vnímám sílu svých rozhodnutí. Žiju VĚDOMÝ ŽIVOT a za to Vám upřímně DĚKUJI."

Marek F., Praha

---

"Na Kateřinu jsem se obrátila s dlouhotrvající bolesti zad, se kterou mi pomohla v rámci několika sezení Kraniosakrální terapie. Od té doby k ní docházím pravidelně (v tuto chvíli i během druhého těhotenství) - každé sezení je pro mě úžasným zážitkem hluboké relaxace a uvolnění napětí v těle."

Šimona H., Praha

---

"Chcela by som Vám poďakovať za profesionálnu terapiu "skákavých prstov" trpezlivosť a láskavý prístup. Okrem toho som vďačná za pomoc a dobré rady i pri iných akútnych ťažkostiach. Vašu terapiu doporučujem všetkým, ktorí majú nejaký problém, ale i tým, ktorí sa chcú udržiavať v dobrej kondícii. K mojej spokojnosti určite prispieva i príjemné prostredie Vašej "ordinácie" v Prahe. Budem sa tešiť na ďalšiu návštevu u Vás."

Eva Z., Praha

---

"Mám ráda pocit klidu a uvolnění, který prožívám hned, jak vejdu do místnosti. Dartiell je milá a zkušená terapeutka a průvodkyně. Pomohla mi s fyzickými i psychickými problémy. Cením si její trpělivosti, citlivosti a komplexního přístupu."

Lucie K.,Praha

---

"Katka je kouzelný člověk. S naprostým klidem přijímá vaše stesky a dává vám postupně zrcadlo. Byl jsem vytrvalý a trvalo mi dlouho, než jsem pochopil, že musím opravdu začít uvnitř sebe. Do toho momentu mě Katka zbavovala bolesti, ukazovala cestu, jak z toho ven. Vždy jsem odcházel jako vyměněný. Letité bolesti zad jsou vyřešeny. A k tomu všemu je to první „lékař", který měl upřímnou radost z toho, když jsem řekl, že už nepřijdu :-)."

Vít P., Praha

---

"Chtěla bych moc poděkovat za úžasnou pomoc při bolestivých projevech v těhotenství. Bolely mě ruce, nohy i záda. Paní Hanajová mi velice ulevila a musím říct, že ještě dlouho po jejím zásahu jsem cítila velkou úlevu. Její úžasná energie a přístup pomůžou určitě každému. Na základě své spokojenosti jsem doporučila i manžela, který má po operaci kýly srůsty v třísla bolestivou šlachu na ruce. Dochází pravidelně a je velice spokojen."

Petra V., Praha

---

"Už několik let jsme v péči Mgr.Hanajové, která nám vždy ochotně pomohla a zbavila nás bolestí. Vřele doporučujeme její fyzioterapeutické služby."

Jana a Petr Kohoutovi, Praha

---

"Ke Katce Hanajové jsem začala chodit, protože jsem si už nevěděla rady s chronicky bolavými zády. Mám 3 malé děti, docela rychle za sebou a málo času na sebe.
U Katky jsem našla nejen profesionálku, co se týká fyzioterapie, ale také velice příjemného, milého člověka, co umí vyslechnout a poradit. Z každého sezení jsem odcházela nejen narovnanější a s úlevou, ale i krásně odpočatá. Techniku Craniosacrální biodynamiku jsem do té doby také neznala a ačkoliv se může zdát, že se s vaším tělem nic neděje, tak děje a to hodně. Mně určitě pomohla.
Takže za mne mohu doporučit jak Kateřinu, tak Craniosacrální biodynamiku a napsat jen velké DÍKY!"

Tereza P., Praha

---

"Katka s klientem pracuje jemně a podle jeho potřeb. Učí klienta, aby více vnímal své tělo a sám si volil záměr, který se bude při terapii řešit. Pokud si člověk neví rady, tak mu pomůže správný záměr najít. Naučí cviky při zavřených čakrách, aby se harmonizovaly. Dovede také poradit, jak se vypořádat např. s karmou. Nejvíce si cením jejího jemného přístupu ke klientovi, který se pak na návštěvu u ní těší. Nesoudí a podporuje. S její podporou se nyní cítím mnohem lépe a to jak fyzicky tak i psychicky."

Mirka H., Praha

| Reference | Kateřina