SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Reference

Přenechám slovo svým klientům a jejich osobním zážitkům a zkušenostem, které získali během mých terapií a na akcích, které jsem vedla.

| Reference

Práce se strachem ze samoty

Práce se strachem ze samoty

"Musim poděkovat paní Katce, že mi ukazala cestu jak nemít strach ze samoty a pracovat s negativnima myšlenkami...A že na prvním místě jste vy (já) a pak až ostatní a to je hrozně duležité...." Gábina

Moc děkuji za tuto zpětnou vazbu. Klientce se po našem setkání podařilo poprvé spát v klidu celou noc i ve chvíli, když byla sama v baráčku na samotě. Pomohla bílá šalvěj, vědomá práce s prostorem a se strachy.

Celý článek.
| Reference

Inspirativní příběh klienta - o spastické tortikolis

Inspirativní příběh klienta - o spastické tortikolis

Velkou část svého života jsem se potýkal s poruchou hybnosti svalů šíje (spastická tortikolis). Po mnoho let jsem docházel každé 3 měsíce na neurologii na aplikaci botulotoxinu do postižených svalů. Přestože aplikace měli dobrý efekt, tak závislost na této symptomatické léčbě byla psychicky velmi vyčerpávající.

Celý článek.
| Reference

Reference z akcí

Reference z akcí

"Úplně poprvé jsem měla možnost zúčastnit se meditace s Katkou. Samhain - Smrt na spirále času - Oslava života a přijetí smrti jako součásti života. Kdo by neměl zvláštní pocit právě z takhle pojmenované akce? Ale letošní úplněk v býku byl o tomto tématu. Ukončení ne nutně života, ale něčeho předchozího proto, aby mohlo přijít to nové. A přesně tak jsem se nakonec cítila poté, kdy jsme absolvovaly tohle milé meditování a léčení mysli, duše i těla v příjemném prostředí u Katky v Jablonci. Z původního pocitu zaseklosti na jednom místě a nevědomí, jak dál, se dostavil pocit úlevy a snad i vědomí, že jsem vykročila tou správnou cestou. Katko, moc díky."

Účastnice semináře Samhain v Jablonci nad Nisou

Celý článek.
| Reference

Reference z individuálních terapií

Reference z individuálních terapií

Upozorňuji, že některé reference jsou ze začátků mé práce s klienty a tak jsem uváděná ještě jako fyzioterapeut a se svým rodným příjmením Hanajová.

"Stačily dvě návštěvy a můj několika měsíční problém se zablokovaným krkem zmizel. Kateřina mi pomohla nejen s fyzickým problémem, ale i vyrovnáním se s těžším životním obdobím. Sezení pro mne byly doslova balzámem na duši."

Tereza V., Praha

Celý článek.
Celkem: 4