SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

O mně

Jmenuji se Kateřina Svobodová a kdo jsem, můžu těžko vyjádřit slovy, je to spíš pocit, který v sobě postupně objevuji, okamžik, ve kterém se cítím naplněná radostí ze života, bez strachu a s láskou k sobě samé a ke všemu, co mě obklopuje. V těchto chvílích vnímám i to, že jsem jeden díl nekonečné mozaiky Ve-smíru a můj příběh je součástí velkého Příběhu o poznání.

Narodila jsem se 1.1. v Jablonci nad Nisou jako třetí dcera z pěti. Dětsví jsem prožila ve skautu běháním v lese, vařením na ohni a spaním pod hvězdami nebo v tee-pee. Pak jsem si zažila první krizi při přechodu na vysokou školu do Prahy, ale nakonec jsem si zvykla, Prahu si zamilovala a zůstala 12 let. Vystudovala jsem dvě vysoké školy (Fyzioterapie a Učitelství pro střední školy v kombinaci tělesná výchova a francouzský jazyk) a po 3. roce postgraduálního studia jsem odešla, protože jsem zjistila, že vědecká kariéra není moje cesta. Pracovala jsem 2 roky jako fyzioterapeut v centru komplexní péče Sámova a průběžně chodila na různé semináře, potkávala šamany a čím dál víc se od tradiční fyzioterapie vzdalovala. V roce 2015 jsem se vrátila do svého rodného města a otevřela si vlastní ordinaci, kde působím do teď.

Co dělám

Jsem průvodkyní lidí na vědomé cestě životem a pomáhám jim propojit se s jejich podstatou a vnitřní silou. Během svých individuálních terapií aktivuji procesy vedoucí ke znovu nalezení rovnováhy na všech úrovních včetně fyzických, emocionálních a energetických.

Kromě těchto terapií pořádám přožitkové akce a rituály.

Světlo Země

Přišla doba, kdy se můžeme každý vrátit ke své síle, radosti, ke svému světlu a pak společně podpořit Světlo Země.