SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

O mně

Jmenuji se Kateřina Svobodová a kdo jsem, můžu těžko vyjádřit slovy, je to spíš pocit, který v sobě postupně objevuji, okamžik, ve kterém se cítím naplněná radostí ze života, bez strachu a s láskou k sobě samé a ke všemu, co mě obklopuje. V těchto chvílích vnímám i to, že jsem jeden díl nekonečné mozaiky Ve-smíru a můj příběh je součástí velkého Příběhu o poznání.

Narodila jsem se v Jablonci nad Nisou jako třetí dcera z pěti. Dětství jsem prožila ve skautu běháním v lese, vařením na ohni a spaním pod hvězdami nebo v tee-pee. Pak jsem si zažila první krizi při přechodu na vysokou školu do Prahy, ale nakonec jsem si zvykla, Prahu si zamilovala a zůstala 12 let. Vystudovala jsem dvě vysoké školy (Fyzioterapie a Učitelství pro střední školy v kombinaci tělesná výchova a francouzský jazyk) a po 3. roce postgraduálního studia jsem odešla, protože jsem zjistila, že vědecká kariéra není moje cesta. Pracovala jsem 2 roky jako fyzioterapeut v centru komplexní péče Sámova a průběžně chodila na různé semináře, potkávala šamany a čím dál víc se od tradiční fyzioterapie vzdalovala. V roce 2015 jsem se vrátila do svého rodného města a otevřela si vlastní ordinaci, kde působím do teď.

Co dělám

Jsem průvodkyní lidí na vědomé cestě životem a pomáhám jim propojit se s jejich podstatou a vnitřní silou. Během svých individuálních terapií aktivuji procesy vedoucí ke znovu nalezení rovnováhy na všech úrovních včetně fyzických, emocionálních a energetických.

Kromě těchto terapií pořádám prožitkové akce a rituály.

Světlo Země

Přišla doba, kdy se můžeme každý vrátit ke své síle, radosti, ke svému světlu a pak společně podpořit Světlo Země.

Rozhovor o Harmonizační terapii

Děkuji Janě Kulhánkové za tento rozhovor, kde se snažila vyzjistit, co je to Harmonizační terapie a jak probíhá.

| O mně

Medvědi, Craniosacrální biodynamika a já

Medvědi, Craniosacrální biodynamika a já

Už jako dítě jsem v noci neusla jinak než s velikým plyšovým medvědem po svém boku.

Ale příběh, který Vám chci vyprávět, začal, když jsem před dvanácti lety přiletěla do Kanadských lesů a uvědomila si, že tato země patří také dvou a půl metrovým medvědům grizzly...

Celý článek.
| O mně

Cesta mé práce s tělem

Cesta mé práce s tělem Od malička jsem si užívala pohyb, bavilo mě běhat, tančit, hrát hry, lézt po stromech, ale nikdy jsem nebyla velký sportovec- závodník, a proto většinu mého okolí překvapilo, když jsem se po gymnáziu rozhodla jít studovat Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Zde se z mého přirozeného pohybu stal u některých disciplín až dril. Celý článek.
Celkem: 2