SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Vůně Země

Moje nejoblíbenější vonné tyčinky Fiore d´Oriente jsou teď k dispozici i Vám :).

Kromě jejich nezapomenutelné, dlouhotrvající vůni, kterou znáte z mých terapií a rituálů jsou:

  • 100% přírodní
  • z nejlepších surovin, bez jakékoliv chemie a polychemie
  • vytvořené podle starých metod a 1000 let starých receptur
  • podle zásad spravedlivého obchodu

Pozvěte do svého prostoru Vílu Naděje, Pravdy, Světla, Ochrany, Radosti, Bdělosti a Tvořivosti. Sedm Archandělů, nebo podpořte jednu ze svých 7 čaker.

Cena za jedno balení je 135Kč.

Pro více informací mě prosím kontaktuje.

Kateřina

Vílí tyčinky

Vonné vílí tyčinky vyráběné pouze z přírodních esencí s mlékem a medem. Jejich vysoká kvalita se odráží nejen v intenzitě vůně, ale i v délce hoření. (Stačí pálit pouze 1 cm a uhasit v kalíšku s vodou). Tyto vonné tyčinky jsou ručně vyráběné metodou, která je používaná 400 let.
Obsahuje 100% přírodní ingredience esenciálních olejů, medu, kokosového prášku, pryskyřice a rostlinných olejů.
Obsah: 16 g, 10 ks.

Víla naděje

Tato víla sbírá lidská přání, která se z nějakého důvodu neplní. Uschovává je v překrásné skříňce, dokud pro ně nenastane ta správná chvíle. Věřte této víle, protože se vždy řídí zájmem vašeho srdce. Neklesejte na mysli, pokud v životě nemáte úspěch a nenacházíte požadovanou satisfakci. Obraťte se na tuto prazvláštní vílu a její energii a pokuste se ji uvnitř požádat o to, co vám náleží. Učiníte-li tak s čistým srdcem, může se stát, že to, o čem jste si mysleli, že je ztraceno, se vrátí zpět.
Hlavní esence: růže

Víla radosti

Tato světelná bytost je vždy doprovázena hejny motýlů tisíců barev. Létá světem a rozsévá kouzelný motýlí prach na lidské bytosti. Svěřte se do její péče kdykoliv budete procházet temnými chvílemi, momenty nepohody. Přivolejte tuto vílu, když budete myslet, že v danou chvíli vás už nic nerozveselí. Svým sladkým kouzlem, svými světelnými paprsky, očima a úsměvy rozptýlí vaši mysl.
Hlavní esence: skořice

Víla ochrany

Tato víla má silnou energii, která ochraňuje člověka ve chvílích nebezpečí. Její kouzelný meč neslouží k setnutí fyzické podstaty, ale i falše a nevědomosti. Ochraňuje před bytostmi zla a přináší pomoc v časech změn, v nichž je zapotřebí mít sílu a odvahu. Je to spolehlivá společnice v krizích nebo fyzickém ohrožení.
Hlavní esence: kardamon

Víla pravdy

Tato víla má dar rozkrýt vám ukrytou pravdu. Přináší potřebný jas pro odlišení falešného od pravdivého, klam od poctivosti. Můžete přivolat její pomoc, abyste se ochránili před lží, lstí, klamem. Obraťte se na její energii pokaždé, když vaše srdce zaváhá nebo když dobře nechápete, jak se správně zachovat.
Hlavní esence: levandule

Víla tvořivosti

Energie této víly pomáhá všem výrazům tvořivosti: tanci, hudbě, recitaci. Rozvíjí zvláštní talenty jako talent dobrého psaní, recitace, ale třeba i dobrého vaření. Dodává básnickou a obrazotvornou inspiraci umělcům talentovaným a citlivě vnímajícím, co je pod povrchem věcí, pomáhá těm, kteří zatím takový talent nemají ve vědomém učení.
Hlavní esence: santalové dřevo a růže

Víla světla

Má dar vést lidi ze tmy do světla. Když vám starost nedovoluje rozhodnout se, co udělat, jakou cestou se dát, pokuste se tuto vílu k sobě přivolat, ale nezapomeňte, že vám odpoví pouze pokud slouží. Její energie má moc rozvinout nevyužitý potenciál všech lidských bytostí.
Hlavní esence: citronová tráva

Víla bdělosti

Tato víla má sílu probudit intuici. Budete-li se mít rozhodnout, co bude lepší udělat, která cesta bude lepší, zkuste se nechat inspirovat a poprosit ji o radu. Ta se vám může zjevit nečekaně a pomůže vám najít odpovědi. Je to ničitelka všeho zastaralého a všech překonaných vzorců myšlení. Naučí vás nalézat novou intuici.
Hlavní esence: vanilka

Archandělské tyčinky

Ručně rolované vonné tyčinky nejvyšší kvality.

Složení: 100% přírodní esenciální oleje, pajasan, santalový prášek, prášek z masaly, med, prášek z kokosové skořápky, bylinné pryskyřice, rostlinné oleje. Bez chemických přísad.
Obsahuje 10 tyčinek, délka: 23 cm, váha: 16 g, doba hoření: 65 – 80 min.

Gabriel

Gabrielova andělská vonná esence Archanděla zvěstování. Vede na duchovní cestě. Životní poslání.

Chamuel

Chamuelova andělská vonná esence Archanděla harmonie zvyšuje vibrace. Zbavuje přebytečné tíhy. Tvořivost.

Rafael

Rafaelova andělská vonná esence Archanděla léčení a uzdravení. Pomoc při uzdravení. Vede a zaštiťuje.

Metatron

Metatronova andělská vonná esence Archanděla univerzální lásky. Absolutního vědomí. Ticho. Přijmout svou vlastní božskou povahu.

Uriel

Urielova andělská vonná esence. Archanděl uvědomění, projevení představ, poznání tvůrčího plánu a tvůrčí síly, dynamiky a rozhodnosti. Nalézt strukturu: uzdravení skrze pravidelnou strukturu, naslouchat moudrosti vlastního těla, poznat, co si žádá.

Haniel

Haniel – Archanděl víry a poznání. Objevit svou vlastní velikost a žít ji. Odkrýt iluze. Začlenit vědomí do každodenního života. Pokojné ticho.

Michael

Michaelova andělská vonná esence Archanděla ochránce všech, síly, struktury, čistoty, vyjasnění a očištění.

Čakrové tyčinky

Složení: med, pryskyřice,  esenciální oleje, prášek z kokosových skořápek a zastudena lisované rostlinné oleje, bylinky a bambusová štěpina.
Fiore D’Oriente zaručuje, že vonné tyčinky neobsahují syntetické látky. Hmotnost: 20 g, 10 ks.

1.čakra

Základní čakra zakotvuje člověka v materiálním světě a váže se k tématu přežití. “Všechny mé potřeby jsou naplnovány v dokonalé harmonii s přírodou”

2.čakra

Druhá čakra je spojena s tvořením, jehož sídlem jsou pohlavní orgány. “Všechny mé myšlenky a emoce proudí harmonicky. Všechny mé touhy jsou dokonale vyváženy”

3.čakra

Třetí čakra je spojena se znalostmi, které jsme nabyli, sílou, energií, emocemi. Zde nacházíme svou osobnost. “Všechny mé touhy se stanou skutečností v dokonalé harmonii s přírodou”

4.čakra

Ke čtvrté čakře patří zelená barva, srdce, plíce, brzlík (ovlivňuje růst, lymfatický systém a posiluje imunitní systém).  Srdeční čakra je prostředníkem všech ostatních čaker. Jejím hlavním tématem je láska. “Mé srdce je otevřené a naplňuje láskou sebe i ostatní”

5.čakra

K páté čakře patří modrá barva, celá oblast krku a šíje, štítná žláza. Jejím hlavním tématem je komunikace. Krční čakra je mostem mezi myšlením a cítěním. “Vyjadřuji se svobodně a otevřeně”

6.čakra

K šesté čakře patří královská modř (indigová), obličej a všechny smyslové orgány hlavy, hypofýza (“mistrovská” žláza řídící ostatní žlázy). Jejím hlavním tématem je intuice. “Otevírám vnitřní zrak, k pochopení své duchovní pravdy”

7.čakra

K sedmé čakře patří fialová, zlatá barva, bílé světlo, mozek, šišinka mozková (epifýza). Jejím hlavním tématem je absolutní všeobecná sounáležitost. Korunní čakra obsahuje energie všech spodních čaker. “Slaďuji se a dosahuji jednoty se svou Vyšší mocí”