SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Svíčky Země

Darem vědomých přírodních svící je prosvětlit oblasti života, kde ztrácíme nadhled a jsou pro nás v danou chvíli složité. Plamen svíčky nám pomáhá transformovat záměr, se kterým k nám přichází. U osobní svíčky si tento záměr určujeme sami, u ostatních ho nechávám přijít v průběhu tvorby.

Každá svíčka je jedinečnou bytostí a tak prosím, aby se s nimi zacházelo s úctou, přestože třeba nebude hořet přesně tak, jak si přejete. Možná pak zpětně pochopíte, proč se tak dělo. Plamen svíce totiž často zrcadlí naše procesy s daným tématem:

  • když svíčka hoří málo - Z osobní zkušenosti znám tu bezmoc, když je záměrem důležité téma, a plamen skoro nevidíte. Moje zkušenost je, že se jedná o téma, které neumíme úplně pustit, nebo je tam potřeba hodně věcí ještě zpracovat. Můžete hoření pomoct vylitím vosku, nebo zkusit svíčku začít pálit z druhé strany. Pokud by nechtěla hořet vůbec, můžeme z ní rovnou nechat vytvořit novou integrační svíčku a dát tak záměru novou šanci.
  • když svíčka prohoří uvnitř - Knot svíčky vyhoří ve středu a kolem zůstane ve vosku díra. Stává se mi to u témat, které jsou pro mě těžko uchopitelné a často zjistím, že jsem nepochopila jejich pravou podstatu. I zde doporučuji po dohoření vytvořit integrační svíčku, protože většinou také zbyde hodně netknutého vosku.
  • když svíčka vyteče - někdy se ve svíčce vypálí díra a vosk začne vytékat ven, buď se proud sám zastaví, nebo vyteče celá. Když si toho všimnete, můžete vosk zastavit přiložením prstu (nebo něčeho nehořlavého) a svíčku sfouknout. Nebo ji necháte svobodně vytékat a jen dáváte pozor na prostor kolem ní. Tuto situaci jsem nazvala Sopkou, protože vnímám, že se jedná o rychlé zpracování témat, potřebný přerod, kde pomalé hoření opravdu nestačí.
  • když svíčka vrčí - je to zvláštní zvuk, který svíčka u hoření vydává. Podle mě to dělá v okamžiku, kdy velmi poctivě pracuje na daném tématu a mručí si k tomu podobně jako kočka, když přede. Někdy nám také přes tento zvuk něco sděluje. Proto vnímám, že je dobré si svíčku alespoň na chvíli vyslechnout. Vrčení se děje opravdu jen výjimečně.
  • když upadne kus vosku - někdo upadlý vosk dává hned do svíčky, já ho většinou schovám na svíčku integrační, nebo vyhodím. Jedná se podle mě o část tématu, které se nemůže nebo nemusí zpracovávat a je tak na nás, jak s ním naložíme. Pokud si ho schováte, můžu z něj vytvořit svíčku integrační. Jedná se sice o hezkou myšlenku, že se vosk znovu využije, ale také vím, že někdy je potřeba tento vosk vyhodit, protože něco odnáší. Rozhodující je náš vnitřní pocit.

Ke každé svíčce dostanete krátký text s poselstvím, které přináší a zpracovává.

Práce se Svíčkami

  • Kdykoli budete zapalovat svíci, nechte si chvilku a zůstaňte s ní bez myšlenek, pozorujte její plamen a pocit, který ve Vás vyvolává. Pak vědomě dovolte, aby plamen spálil a transformoval vše, co je třeba, a prosvítil Vám novou cestu.
  • Nechte svíci hořet, jak dlouho je potřeba. Můžete sledovat, co hořením vytváří vosk na okraji svíčky, občas totiž vznikají zajímavé obrazy a symboly. Jako každá jiná svíčka i tato by měla být zapálená pouze v přítomnosti dospělé osoby a měla by hořet v mističce, nebo na nehořlavém podkladu.
  • Když ji budete zhasínat, pošlete sfouknutím světlo tam, kam ho nejvíce potřebujete. Poděkujte za dar tohoto transformačního ohně.

Cena svíček

Velká svíčka - L 24 x 7,5 cm 440 Kč
Střední svíčka - M 17 x 6,5 cm 330 Kč
Malá svíčka - S 16 x 5,5 cm 250 Kč
Nejmenší svíčka - XS 12 x 5,5 cm 200 Kč
Integrační svíčka dle množství vosku individuální cena

 

Speciální cena na akcích, terapiích a pro pravidelné klienty: 400 Kč, 300 Kč, 222 Kč, 180 Kč.

Objednání Svíček

Názvy a fotky jednotlivých Svíček budu postupně zveřejňovat zde a na facebookové stránce
Další informace ke konkrétní svíčce Vám pošlu, až v případě Vašeho zájmu. Upozorňuji ale na to, že důležitější než všechny informace je stejně Váš vnitřní pocit.

Pokud máte o některou Svíčku Země zájem, nebo chcete vytvořit osobní (pro sebe nebo své blízké), napište mi prosím její název (nebo Váš záměr) a já se Vám ozvu. Děkuji.

Osobní přednání je možné v Jablonci nad Nisou a Praze. Jinak se platí doprava podle velikosti objednávky.

S Radostí Světla Země

Kateřina


Pokud Vás zajímá aktuální nabídka svíček, podívejte se na Facebook.


Svíčky, které už někomu dávají Radost, naleznete zde.