SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Krystaly Země

Krystaly Země jsou vědomě vybrané, s láskou očištěné a doléčené krystaly, které v sobě mají aktivovaný potenciál pro novou spolu-práci s lidmi.

Od nejmenšího po největší, každý krystal je součástí velikého společenství, které nazýváme, podle barvy, tvaru a složení jako Křišťály, Fluority, Diamanty a další. I malý kamínek je pak nositelem této společné energie a můžeme se skrz něj propojit na celé společenství.

Pro mě je ale důležité i to, že každý krystal má také svoji jedinečnost, svůj vlastní příběh, svoji zkušenost, místo vzniku a cestu, kterou se dostal až k Vám.

Krystaly přichází s nadějí, že budou opět vyslyšeny a předají lidstvu své znalosti a zkušenosti, které tu po tisicíce let na Zemi prožily. Někteří chtějí být součástí životů konkrétních lidí, skupin a podpořit je na jejich cestě za poznáním a s dalšími se setkáme jen na okamžik, ale i ten stačí, aby nám předaly to, co v danou chvíli potřebujeme.

Každý krystal má svůj jedinečný přínos. Některá setkání s nimi jsou příjemná a povzbuzující, jiné nás podporují v transformaci a s některými je to trochu na dřeň :). Neznamená to ale, že by tyto krystaly byly špatné, naopak často jen mají úžasnou schopnost nastavit nám čisté zrcadlo, abychom pochopili pravou podstatu našeho života. Zvládnout výzvy, které občas přichází skze minerální říši, není úplně zadarmo, ale rozhodně to stojí za to :)!

Pro výběr krystalu je vždy důležitý náš vnitřní pocit. Může to být Láska na první pohled nebo něco, co nás lehce irituje, ale vlastně i dost zajímá. Po prvotním pocitu si pak můžete přečíst podrobnější informace k jednotlivým krystalům, které si vyhledáte na internetu, nebo Vám mohu poslat ty, které ke konkrétnímu krystalu přišly mně.

Krystaly Země k nám přichází dobří jako přátelé, moudří učitelé nebo dlouho hledaní mistři. Zkusme je přivítat s otevřeným srdcem a bez konkrétních očekávání a pak může začít naše nová spolu-práce a komunikace s bytostmi z minerální říše.

Práce s Krystaly

Každý využíváme krystaly podle toho, co je nám nejbližší, zde připojuji jen další inspiraci:

  • mít krystal po ruce jako přítele, ve chvílích, kdy potřebuji podporu. Stačí mi, že si ho vezmu do ruky, kapsy nebo pod polštář.
  • chci díky jejich kvalitě podpořit mé záměry, ať už samostatně, nebo skrze krystalovou mřížku (možnost využít Geometrie Země).
  • vědomě si je přikládám na tělo - krystaloterapie.
  • jsou mými průvodci během meditace, důležitých setkání, ve své práci, nebo během spánku.
  • vkládám je na místa, která chci podpořit, buď ve vnitřních prostorech (podle Feng Shui, svých pocitů, se záměry k pracovnímu stolu, do okolí postele) nebo prostorech venkovních, kde je můžu dát položit na zemi, hodit do vody (studna, řeka, moře) , nebo také zakopat (pod základní desku při stavbě, k oblíbenému stromu, na místo, které mám ráda, nebo naopak, kde je mi těžce a chci místo podpořit).
  • chci využít jejich funkci, kvalitu (Šungit pro očištu vody, Lepidolit na elektromagnetické spotřebiče, Hematit na podporu krvetvorby...)
  • tvořím s jejich svolením krystalové oleje nebo drahokamové vody
  • líbí se mi a dělá mi dobře je mít u sebe

Cena a objednání

Každý krystal má svoji jedinečnou hodnotu, kterou píšu přímo k němu. Nezáleží vždy na velikosti krystalu, ale také na místě nalezení, vzácnosti výskytu nebo na zkušenostech, které přináší.

Názvy a fotky jednotlivých Krystalů budu postupně zveřejňovat zde a na facebookové stránce
U krystalů ale obzvlášť platí, že ty pravé poznáte podle svého pocitu, ne podle dlouhého přemýšlení. Pokud ale budete potřebovat ke konkrétnímu krystalu další informace, dejte vědět a já Vám je pošlu.

Pokud máte o některý Krystal Země zájem, napište mi prosím jeho název a já se Vám ozvu. Děkuji.

Osobní předání možné v Jablonci nad Nisou a Praze. Jinak se platí doprava podle velikosti objednávky.

S Radostí Světla Země

KateřinaKrystaly, které už někomu dávají Radost, naleznete zde.