SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Geometrie Země

Jedná se o geometrický obrazec vytvořený pomalým postupným vypalováním do surového dřeva, které je po dokončení ošetřeno lněným olejem a připraveno na společnou práci.

Tyto obrazce tvořím intuitivně, v souladu s posvátnou geometrií a proto v sobě nesou sílu a energii stvoření, které můžeme vidět běžně v přírodě (květiny, mušle, krystaly naše tělo). Obsahují navíc záměr, se kterým je tvořím, nebo který při jejich tvorbě vnímám. Může se ale stát, že se během Vaší spolupráce tento prvotní záměr pozmění v souladu s aktuální situací.

Geometrie Země tvořím jako osobní geometrie, které pracují se záměrem a jdou více do hloubky a aktivační podložky, které více aktivují prostor kolem sebe a většinou jsou menší. Rozdíl ale není tak podstatný, jako Vaše spolupráce.

  • Osobní geometrie jsou většinou větší a používají se jako podpora našich záměrů, aktuálních situací a pracuje s nimi pouze člověk, pro kterého je geometrie vytvořena. Mohou být ale také vytvořeny pro skupinu lidí, místo, nebo jako osobní podpora v práci atd. Pro jejich tvorbu potřebuji souhlas majitele.
  • Oproti tomu aktivační podložky jsou pro běžné použití, můžete si na ně pokládat vodu, oleje, nebo na nich nechat nabíjet krystaly. Můžete jich mít doma, kolik chcete, nepracují tolik do hloubky, ale zato aktivují a harmonizují prostor kolem sebe. Jsou vhodné i jako dárek pro někoho blízkého, mohu je tvořit i bez souhlasu majitele.

Osobní i aktivační podložky mohu vytvořit i jako sadu pro rodinu, skupinu kamarádů nebo partnery. Záměrem těchto skupinových prací může být krom aktuálního záměru také nová spolupráce a podpora mezi těmito lidmi.

V případě dalších nápadů na tvorbu geometrie mě prosím kontaktujte. Děkuji.

Práce s Geometrií - možnosti využití

Pro Geometrie Země můžete najít různá využití, záleží na tom, co Vám je nejbližší:

  • prvotním záměrem je krystalová mřížka pro kameny, které si na geometrii můžete poskládat, aniž byste museli řešit vzdálenosti. Navíc zde dochází k znásobení záměru a energie krystalu díky dvojité geometrii - v krystalu a na podložce.
  • jedná se o prostor, který podporuje naši práci se záměry, ať už na ni pokládáme kameny, nebo jiné, pro nás důležité předměty.
  • je zářičem, který kolem sebe šíří harmonickou vibraci a někdy ho stačí jen dát do míst, která potřebují povzbudit, ať už z pohledu Feng Shui, nebo vlastního vnímání.
  • díky posvátné geometrii harmonizuje vodu, vonné oleje, přírodní produkty, které na ni položíme.
  • může být středem nebo součástí Vašeho oltáře a můžete ho ozdobit květinami, svíčkou, nebo oblíbenou soškou.

Pokud geometrie doslouží, nebo už cítíte, že ji nepotřebujete, doporučuji ji nechat shořet.

Cena a objednání

Každá geometrie má svoji jedinečnou hodnotu, která je v závislosti na dřevě a složitosti geometrie.

Názvy a fotky jednotlivých Geometrií budu postupně zveřejňovat zde a na facebookové stránce.
Další informace, které mi k nim přišly při jejich tvorbě, pošlu, až v případě Vašeho zájmu. Upozorňuji ale na to, že důležitější než všechny informace je stejně vnitřní pocit, jedná se přeci o osobní geometrii pro Vás nebo Vaše blízké.

Pokud máte o některou Geometrií Země zájem, nebo chcete vytvořit osobní geometrii, napište mi prosím její název (nebo Váš záměr) a já se Vám ozvu. Děkuji.

Osobní předání možné v Jablonci nad Nisou a Praze. Jinak se platí doprava podle velikosti objednávky.

S Radostí Světla Země

Kateřina

 Geometrie, které už někomu dávají Radost, naleznete zde.