SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Zimní slunovrat 2020

Dokončení, od-puštění, zarovnání, nové Slunce, přechod, vize, oslava, Země...

Děkuji za možnost v této době postavit geometii venku na Dobré vodě. Upřímně by mě nikdy ani nenapadlo oslavit Zimní Slunovrat venku, ale povedlo se a jsem vlastně ráda za nové podněty, které mi tato doba vytváří a dříve by byly pro mě nereálné a hlavně za lidi, kteří jsou ochotni mě v této myšlence podpořit.

Výsledkem bylo, že geometrií prošlo 55 lidí od 4 měsíční holčičky v náručí matky po babičky a dědy...

Střední část geometrie měla tvar přesýpacích hodin, kde každý prošel skrz jejich nejužší místo, jako jedno zrníčko písku. Byla zde zobrazena konjukce Jupiteru a Saturnu, neboli Betlémská hvězda, která na obloze zazářila přesně v den Slunovratu.

Zima byla cítit, svíčky i přes naše snahy vždy sfoukl vítr (jak jinak, když se jedná o nejtemnější okamžik v roce pod nadvládou živlu vzduchu). Počítač se vybil a tak jsme v závěru procházeli v doprovodu šamanského bubnu, ale přese vše to byla velká nádhera, oheň, lehce osvětlená geometrie a do toho ojíněné stromy a tráva, tma, ve které se zrodilo nové Světlo.

Děkuji všem, co dorazili. Sestřičce, která zapálila a starala se společný oheň, přestože bylo všechno dřevo pokryté jinovatkou, Verče, která vytvořila pro každého andílka z kamínků a pomohla mi geometrii postavit a také ženám, které se mnou posbíraly všechny kamínky.

A hurá do nového Kruhu roku 2021.

Kateřina

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku