SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Pozvánka na Zimní slunovrat

Pozvánka na Zimní slunovrat

Nejkratší den a nejdelší noc v roce, začátek zimy a příchod znamení kozoroha, to vše je Zimní slunovrat. V cyklu kola roku, je svátkem, který ukončuje nejtemnější část roku a oslavuje příchod nového světla na Zemi.

I my máme možnost vědomě využít této transformace, odevzdat vše staré a načerpat inspiraci do dalšího roku. Pokud jsme připraveni a necháme se vést temnou energií dní kolem slunovratu, povede nás na nejdůležitější místo, které je pro nás na Zemi připravené. Doprovodí nás až do našeho nitra, protože právě tam můžeme změnit vše, co chceme venku jinak. A je to právě temnota, která nás umí naučit, že naše pravda nepřichází skrze nikoho jiného, ale až na základě vlastních prožitků a zkušeností (ne jenom těm pozitivním). Možná takovou změnu, neuvidíme hned, ale až s odstupem času. Je potřeba vydržet, protože hluboká vnitřní práce na sobě potřebuje čas, aby se projevila i venku, no ale pak to stojí za to!

Letošní rok proběhne Zimní slunovrat přesně 22.12. v 5:20 ráno.

Naše setkání, příprava a oslava v jednom se uskuteční v podvečer této nejdelší noci 21.12. Vytvoříme společný prostor, ve kterém bude mít každý z nás možnost pracovat se svojí vnitřní moudrostí za použití hlubinné imaginace (meditace, vědomého snění), necháme se inspirovat léčivými kartami i sdílením ostatních a nakonec vše ukotvíme v našich tělech prostřednictvím posvátného prostoru z krystalů připraveného pouze pro tuto příležitost.

Kdy: 21.12.2019 od 16:16 do 19:00.
Kde: Šavásana studio, Rooseveltova 2786/3, Jablonec nad Nisou
S sebou: pohodlné oblečení, láhev s vodou, osobní krystal (kamínek), polštářek na sezení
Příspěvek za účast 400 Kč se platí na místě
Rezervace přes sms na 777 286 612 (počet míst omezen)

Děkuji a těším se.

S láskou

Kateřina Svobodová

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku