SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Pozvánka na Samhain

Pozvánka na Samhain

Začátek keltského roku Samhain, u nás oslavovaný jako Dušičky, s sebou přináší téma života a smrti na spirále času. Součástí je uctění našich předků a rodů, do kterých jsme se narodili. Hranice mezi viditelným a neviditelným se v tento čas stírají a my se tak lehčeji můžeme setkat se svými průvodci, předky nebo sami se sebou...

K tématu předků bych chtěla ještě zmínit, že ať jsme prožili v rodech a rodinách cokoli, je to naše síla a bezpečí, které nám skrze ně přichází. Samozřejmě, že existují i rodové problémy a témata. Ale pokud přijmeme to, že si svoji rodinu velmi pečlivě vybíráme možná právě pro tyto "nedostatky", které jsme sem přišli prožít nebo dořešit, nezbývá nic jiného než poděkovat.

A pokud jsme sem přišli něco v rodech změnit, možná stačí změnit sami sebe...protože i my jsme náš rod!

Kdy: sobota 26.10.2019 16:16 - 19:00 - POZOR NOVÝ ČAS
Kde: Šavásana - Rooseveltova 2786/3, Jablonec nad Nisou
S sebou:
- osobní krystal (kamínek)
- láhev s vodou
- malý dar svým předkům (stačí kamínek, kytka, dopis, svíčka, cokoli Vás napadne)
- drobnost, která Vám pomůže v napojení se na Vaše rody (fotografie, dárek, přívěšek...)
Příspěvek za účast 400 Kč se platí na místě - POZOR NOVÁ CENA
Rezervace přes sms na 777 286 612 (počet míst omezen)

A jak taková akce probíhá? Během akce se každý bude moci naladit ještě více sám na sebe, svoji cestu, intuici, moudrost, sílu... Necháme se vést šamanskou cestou vědomého snění, podporou karet a také léčivou silou sdílení a tvoření ve skupině. Nakonec každý bude moci vstoupit do posvátného prostoru vytvořeného z krystalů, který vše pomůže zintegrovat do našich těl na všech úrovních. Není nutná žádná zkušenost, naopak je vítaný každý, kdo chce přijít :).

Děkuji a těším se!

Kateřina

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku