SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Pozvánka na Podzimní Rovnodennost

Rovnodennost je svátkem příchodu podzimu, při kterém již podruhé děkujeme Zemi za dary, které jsme letos dostali a zároveň máme možnost zasadit semínka do dalšího roku. Jedná se o den, kdy je vyrovnaná temnota a světlo ve slunečním cyklu kola roku, je tedy stejně dlouhá noc a den.

Živlem, který provází toto období je země, proto jsem se nakonec rozhodla, že se sejdeme ještě venku a to v pondělí 21.9. od 18:18 hodin opět venku na Dobré Vodě.

Přesný okamžik vyrovnání proběhne následující den 22.9.2020 v 15:30 a datum je letos zajímavé svojí symetričností.

 


Kdy: pondělí 21.9.2020 od 18:18 do cca 21:00
Kde: Jablonec nad Nisou, Dobrá Voda - Vítov (na louce kousek na západ od vodojemu na Dobré vodě)
S sebou: pohodlné oblečení dle počasí - plánuji zapálit oheň, tak si vezměte oblečení, kterému nevadí případné jiskry ;), láhev s vodou nebo s čajem, osobní krystal (kamínek), deku na sezení, blok s propiskou/pastelky, kdo chcete, nasbírejte si do té doby a přineste s sebou semínka různých plodů, květin...

Doporučený příspěvek za účast 400 Kč se platí až na místě

Co se tam bude dít: společně vytvoříme prostor, ve kterém bude mít každý z nás možnost pracovat se sebou prostřednictvím hlubinné imaginace (meditace, vědomého snění), necháme se inspirovat léčivými kartami i sdílenými příběhy ostatních a nakonec vše "ukotvíme" prostřednictvím posvátného prostoru z krystalů připraveného pouze pro tuto příležitost. Není potřeba žádná předchozí zkušenost s podobnými akcemi :).

Rezervace přes sms na 777 286 612.

Děkuji a v případě jakýchkoli dotazů mě prosím kontaktujte.

Těším se.

Kateřina

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku