SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Pozvánka na Podzimní rovnodennost

Pozvánka na Podzimní rovnodennost

Po půl roce opět přichází nastolení rovnováhy mezi dnem a nocí / světlem a temnotou. Je to čas, kdy můžeme pocítit rovnováhu, ke které se každý cyklus vždy na chvíli navrátí, aby se pak vydal na svoji další cestu. Den rovnosti, rovnodennosti.

Aktuálním tématem, které je propojeno s tímto časem, je vyrovnávání extrémů a protikladů, se kterými se v životě potkáváme a často s nimi bojujeme. Co je vlastně dobré a co je špatné? A jak zmírnit vnitřní tlak z nejednotných pocitů v sobě a nalézt zlatou střední cestu?

Pro mě je zajímavé i datum našeho setkání 21.9.2019. Pokud se podíváte pozorněji, jedná se o opakující se cyklus 219219. Pokud zkusím napsat to, co mě k tomu napadá tak, dvojky bychom mohly chápat jako "můj vztah k okolí" (k lidem, zaměstnání, přírodě), jednička by znázornila "já "(vztah k sobě, sebelásku, sebedůvěru) a třetí je 9 - číslo dokončení, moudrosti a pochopení. Takže podle čísel se můžeme těšit na dokončování a pochopení vztahu k sobě a tím pak i k našemu okolí.

No, ale nechme se už vést nejen hlavou a uvidíme, co nám naše setkání ve skutečnosti připraví.

Samotná rovnodennost nastane až 23.9., takže zase budeme mít po rituálu ještě čas vše si v klidu zpracovat :).

Kdy: sobota 21.9.2019 16:30 - 19:00
Kde: Šavásana - Rooseveltova 2786/3, Jablonec nad Nisou
S sebou: osobní krystal (kamínek), láhev s vodou, pokud máte buben, bubínek, chrastidlo, nebo cokoli jiného, s čím můžete držet rytmus
Příspěvek za účast 350 Kč se platí na místě
Rezervace přes sms na 777 286 612 (počet míst omezen)

A jak taková akce probíhá? Během akce se každý bude moci naladit ještě více sám na sebe, svoji cestu, intuici, moudrost, sílu... Necháme se vést šamanskou cestou vědomého snění, podporou karet a také léčivou silou sdílení a tvoření ve skupině. Nakonec každý bude moci vstoupit do posvátného prostoru vytvořeného z krystalů, který vše pomůže zintegrovat do našich těl na všech úrovních. Není nutná žádná zkušenost, naopak je vítaný každý, kdo cítí, že by rád přišel :). Protože pokaždé je to jiné...

Těším se!

Kateřina Svobodová

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku