SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Pozvánka na Letní Slunovrat 2019

Pozvánka na Letní Slunovrat 2019

Letní Slunovrat - neboli keltsky Litha - je nejdelším dnem v roce s nejkratší nocí. Tento svátek je vrcholem síly Slunce na Zemi, příroda je plná energie, vše je ve své síle a tak i my máme možnost se tento den naplnit slunečními paprsky a energiemi, které nám Země nabízí.

Živel, který je spojen s tímto dnem, je Voda. Můžeme tedy uctít jeji dary květinami, které pošleme po řece, nebo se spojíme s její moudrostí a omyjeme se v lesním potoce nebo jezírku. I Voda je tento den nejvíce prosvětlena a nabita energií Slunce a může nám velmi pomoci (od)pustit naše staré a nefunkční programy, bolesti a strachy, pročistit emoce...

Po Slunovratu následuje další silné období až do Svatojánské noci, za které se sbírali bylinky a dělali další různé rituály.

Neexistuje ale správný návod na to, jak prožít tyto silné dny, důležité je zůstat v sobě, zaposlouchat se do sebe a dělat přesně to, co cítím, co mi udělá radost, být s lidmi, se kterými chci být, nebo jen sama v tichosti, vše je správně.

 


 

Naše společné setkání k Letnímu Slunovratu se uskuteční v sobotu 15.6. a bude tak spíš předoslavou a přípravou na tento nejsvětlejší den v roce, který nastane 21.6.

Během akce se každý bude moci spojit ještě více se sebou, se svoji intuicí a svým podvědomím. Využijeme k tomu šamanskou cestu vědomého snění (podobná řízené meditaci), pomohou nám různé podpůrné karty a hlavně léčivá síla skupiny. Na závěr každý projde prostorem vytvořeným z krystalů, který vše pomůže zintegrovat do našeho těla na všech úrovních. Pokud jste nic takového ještě nezažili, vůbec nevadí, není potřeba být jakkoli připraven, stačí chtít zkusit něco nového :).

Kdy: sobota 15.6.2019 16:30 - 19:00
Kde: Šavásana - Rooseveltova 2786/3, Jablonec nad Nisou
S sebou: osobní krystal (kamínek), lahev s vodou
Příspěvek za účast 350 Kč se platí na místě
Rezervace přes sms na 777 286 612 (počet míst omezen)

Těším se.

Kateřina Svobodová

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku