SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Pozvánka na Beltaine

Beltaine oslavuje lásku, radost a plodnost. Pálily se velké oslavné ohně a když po skončení problikávaly do tmy jen žhavé uhlíky, odcházely páry do přírody, aby se v jejím náručí opět po dlouhé zimě milovali.

Květy jsou v rozpuku a posvátnost tohoto období se pyšní různorodostí, krásou, barvami, vůněmi a připomíná nám, že láska je stále všude kolem nás.

Ale není to jen o párech a milencích, ani strom nevykvete, až když v jeho blízkosti poroste další. Rozvine své květy každý rok i kdyby byl široko daleko sám, protože má neochvějnou víru v život a s důvěrou nabídne svoji krásu a jedinečný nektar všem včelkám, větru a dalším pomocníkům, kteří se postarají o spojení a strom tak bude moci pečovat o své letošní plody.

A jaké budou Vaše plody toho roku? Jaké vize, poselství, poslání, umění, radosti...mají skrze Vás přijít letos na Zemi?

Letošní oslavu prožijeme ještě na dálku, ale zase si ji bude moci vychutnat každý po svém ;). Meditace budou k dispozici od západu slunce 30.4. do západu 1.5. (20:20). Pro všechny i ty, kteří necítí společnou práci skrz internet, doporučuji se tyto dny více napojit na Zemi, vykoupat se v řece nebo zapálit venku oheň (prosím oddělte ho od "pálení čarodějnic") a přivítat novou vášeň, která přichází každé jaře do našich životů.

Akce je opět za dobrovolný příspěvek.

Pokud se budete chtít přidat, napište mi prosím zprávu / email.

Děkuji a těším se.

Kateřina

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku