SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Podzimní rovnodennost 2018

Podzimní rovnodennost 2018

Přes všechny zádrhele jsme nakonec v neděli 23.9. společně přivítali příchod podzimu a oslavili hojnost tohoto roku. Předali jsme a přijali dary, dokončili staré a zaseli nové. Po celou dobu nás podporovala křišťálová podzimní geometrie rovnováhy, kterou jsem nazvala Rozkvetlý diamant.

Ráda bych tu ale také sdílela příběh, který vznikl spolutvořením čtrnácti žen během našeho setkání, a nese zprávu pro ženy nejen k tomuto přechodu do temné části roku...

Přiznávám, že nebylo jednoduché propojit slova a myšlenky tolika žen do jednoho celku, takže Vás prosím, snažte se číst i mezi řádky...:-)

---

"Ženy, otevřme svá srdce, nemusíme se bát jít do tmy, protože každá si může nést svoji pochodeň a jsme vedeny svoji intuicí a podpořeny Matkou Země.
A proč tam máme jít?
Abychom poznaly energetický orgasmus Života.
A co pro to máme udělat?
Vše se začne dít až tehdy, kdy jsme ve své plné síle. Navíc být ve své síle je podmínka k tomu, abychom mohly někomu pomoci, o někoho pečovat.
A jak se dostanu ke své síle?
Je potřeba zaujmout nový svěží pohled na svoji situaci a naučit se přijímat hojnost a radost nejprve pro sebe a teprve pak ji i rozdávat dál. Být tady a teď v přítomnosti, k čemuž nám pomůže dětská hravost a houpání se životem. A přijmout ženskou i mužskou sexualitu a otevřít se jí.
A co se stane pak?
Zrodí se klid..... Klid, který si budeme umět ubránit a pocítíme v něm úplné propojení s přírodou, kterou si pak budeme ještě víc s úctou vážit. Teprve pak v sobě nalezneme sebejistotu, tu která nám dává kořeny i křídla, abychom se s lehkostí protančili až k extázi.
A pak?
Pak půjdeme dál....Protože všechno dokola je nekonečný proces. Proces nikdy nekončí, vždy když něco skončí, něco nového začne. Všichni jsme propojeni, všichni jsme spojeni vesmírem.
Stojíme za to, buďme kreativní. My všechny jsme krásné a můžeme si přát, jednou, dvakrát, třikrát kolikrát chceme. A pak už jen trpělivě čekat a přijmout, že i v našem životě se můžou dít zá-zraky..."

---

Děkuji!

Kateřina Svobodová, Světlo Země

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku