SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Letní Slunovrat 2019

Letní Slunovrat 2019

Naše slunovratová oslava, který byla i takovou přípravou na 21.6., proběhla v sobotu 15.6. 2019. K riruálu jsem přizvala kamarádku Martinu a tímto i jí děkuji za možnost nové spolu-práce.

Téma propojení vody a světla jsme prožily ve dvou různých meditacích a pak jsme vše ukotvily do našich těl a do Země díky geometrii vytvořené z více typů krystalů.

Do spolutvoření se přidaly všechny ženy, která se účastnily, a vznikla krásná a silná energie velmi spojená se Zemí. A nejen Země reagovala...zahájily jsme se s hřejivými paprsky slunce, během rituálu prošla očistná bouřka s deštěm a ještě nějakou dobu po ukončení se na obloze objevily zvláštní mraky s ještě divnějším světlem, jako by příroda odpovídala na témata, která jsme společně otevřely a prožily :).

Děkuji!


Letní Slunovrat - neboli keltsky Litha - je nejdelším dnem v roce s nejkratší nocí. Tento svátek je vrcholem síly Slunce na Zemi, příroda je plná energie, vše je ve své síle a tak i my máme možnost se tento den naplnit slunečními paprsky a energiemi, které nám Země nabízí.

Živel, který je spojen s tímto dnem, je Voda. Můžeme tedy uctít jeji dary květinami, které pošleme po řece, nebo se spojíme s její moudrostí a omyjeme se v lesním potoce nebo jezírku. I Voda je tento den nejvíce prosvětlena a nabita energií Slunce a může nám velmi pomoci (od)pustit naše staré a nefunkční programy, bolesti a strachy, pročistit emoce...


 

Kateřina Svobodová

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku