SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Konference pro podnikatelky 2022

Konference pro podnikatelky 2022

Na Konferenci pro podnikatelky jsem se dostala díky Aice Jindrové, které ji pořádala, a poprosila mě, abych přišla se stánkem.

Přes moje prvotní obavy, že to není úplně můj směr, jsem si užila odpoledne plné zajímavých žen a nechala se jimi inspirovat.

Vím, že většinu "podnikání" dělám jinak, než je moderní - jsem minimálně na sociálních sítích a nesdílím každodenní fotky, moudra nebo zážitky - ale hluboce věřím, že ten, kdo potřebuje, si mě najde a že ústní doporučení má nejvyšší hodnotu.

Každopádně toto moje nastavení nepřekáželo tomu, abych ocenila, jak jsme každá jiná, našla inspiraci v různých oblastech podnikání a promluvila si s dalšími ženami, které sdílely své příběhy. Protože kolik lidí, tolik cest. A navíc, jak zmínila Aika, proč lidem tu cestu za námi nezjednodušit? No tak uvidím, co vymyslím a bude v souladu s mojí cestou. Možná nic a možná jo, sama jsem zvědavá :).

A co mě potěšilo, je, že nejdelší dobu u stánku pobyli opět "zákazníci" mladší 10let, které přitáhly Krystaly a oni pak zase své rodiče :). Ale samozřejmě děkuji všem, kteří se u mě zastavili a se kterými jsem měla prostor si promluvit.

Za fotku nahoře patří dík Michaele Otrubové a za dvě dole Ivaně Nohové a Aice Jindrové za organizaci celé konference.

Kateřina

| Akce | Kateřina
Související články: ostatni akce