SVĚTLOZEMĚ Harmonizační terapie

Jak oslavit jarní rovnodennost 2018?

Jak oslavit jarní rovnodennost 2018?

20.3. v 17:16 přichází očekávaný okamžik vyrovnání světla (den) a temnoty (noc) – jarní rovnodennost. Po dlouhé zimě začíná jaro, příroda se probouzí ze spánku a hlubokého ticha. Rostliny, zvířata i lidé, vše se dává do pohybu. Vize se stávají skutečností, vše začíná být jasnější. Jaro je tu.

Kde, s kým a jak tento důležitý den roku prožijete?

Pokud ještě nevíte, tak se zastavte, zklidněte tělo i mysl a poslechněte si, co Vám říká vnitřní hlas a pocit. Může to být samota v lese, hostina s kamarády, běžný pracovní den, oslava s rodinou, veřejně pořádaná akce.

Každý má jinou cestu a není naším úkolem, abychom se všichni sešli na jednom místě a udělali jednu hromadnou meditaci. Naopak, když se na různých místech a každý svým způsobem napojíme na sebe, lásku, vděčnost, radost, tak vytvoříme úžasnou síť života, která podpoří naši další společnou cestu v pravdě. Neexistuje totiž jen jedna správná cesta.

Pro jednoho je pocit napojení a štěstí, když tančí, druhý rád zpívá, další maluje, ten vaří, ten sportuje a jiný medituje...

Dovolme si být tento den těmi, kterými opravdu jsme. Dá nám to pocit lehkosti, uvolnění a radosti a kdy jindy nám "přichází" nejvíc "informací", než v těchto okamžicích?

Kateřina Svobodová, Světlo Země, www.svetlozeme.cz

| Akce | Kateřina
Související články: svatky kola roku